Kaip pasirinkti grindų plyteles?

Jeigu jus domina galimybė įsirengti plyteles savo namuose ant grindų, yra tam tikri dalykai ir taisyklės, su kuriomis verta susipažinti prieš priimant tokį sprendimą. Plytelės grindims geriausiai tiks jūsų patalpai tik, kai pasirinkimą padarysite patys.

Dažniausiai rinkoje figūruoja dviejų tipų grindų plytelės – keraminės ir keraminės akmens masės plytelės. Pastarosios sugeria šiek tiek mažiau drėgmės, bet patalpos viduje jūs to neturėtumėte pajausti. Jų išmatavimai taip pat gali būti įvairūs ir skirtingi, na, o paprastos keraminės plytelės bene visad bus glazūruotos.

Dažniausiai tokio dizaino grindys įrengiamos virtuvėse, prieškambariuose ar vonios kambaryje, bet laikams keičiantis vis dažniau galima pastebėti, kad šeimininkai renkasi tokias grindis ir kitose patalpose. Vos jas įsirengę iškart pastebėsite pagrindinius privalumus – lengvą priežiūrą bei ilgaamžiškumą. Yra keletas parametrų, leidžiančių nustatyti plytelės kokybiškumą:

  • slidumo klasė;
  • įgeriamumas;
  • atsparumas įbrėžimais.

būtent paskutinysis parametras geriausiai nusako tai, kokia bus grindų danga ir kaip ji tarnaus jums. Įgeriamumo reitingas padeda geriau išsirinkti lauko plyteles, o slidumo klasė daugiau atspindi kasdienį komfortą vaikščiojant ant tokių grindų.

Renkantis molio plyteles grindims, reiktų žinoti, kad jos būna labai trapios. Apskritai, kiekvienas deokratyvinis sprendimas gali nebūti labai ilgaamžiškas, kadangi natūralios, sintetiniais priedais nesutvirtintos medžiagos nelaikys taip gerai. Vien žiūrėdami į plyteles kataloge ar parduotuvėje niekaip nepasakysite, kurie variantai yra skirti grindims, o kurie sienoms, tai padarysite tik žiūrėdami į prekės techninę charakteristiką. Kai kurios yra universalios, todėl galite sutaupyti.

Na, oštai klinkerio plytelės geriau tiks laukui, o stiklo mozaika bei natūralaus akmens dizainai gali labai išskirti bet kurio būsto grindis iš minios.

www.000webhost.com