Karkasinių namų statyba – koncepcijos, bei procesų, aiškinimas

Karkasiniai namai, tiesą sakant, šiuolaikinėje rinkoje susilaukė neįtikėtinai daug dėmesio iš rinkos dalyvių – vartotojų – mat pasileido kalbos, jog šios namų konstrukcijos gali būti įdiegiamos itin pigiai, o be viso to karkasinių namų statyba nereikalauja nei daug asmeninio laiko, nei pernelyg daug pastangų. Kadangi daugumos žmonių svajonė yra ištrūkti iš betoninių džiunglių, jeigu būtų galima taip pavadinti šalies didmesčius, bei išsikelti, kur atokiau, į individualius namus, natūralu, kad kalbų sujudimas dėl itin patrauklios išeities žmonėms parūpo ir tapo aktualus.

Tiesą sakant, būtų galima konstatuoti, kaip ir pirminę prielaidą, jog tokios kalbos tikrai nėra klaidingos ir itin dažnose situacijose esą pagrįstos pakankamai rimtais argumentais. Būtent šiandieną ir norėtume paaiškinti žmonėms, kuo gi karkasinių namų statyba yra unikali, kokia yra esminė paslaugos koncepcija. Manome, kad šiandienos turinys turėtų atsakyti į pakankamai nemažą dalį asmeninių klausimų, kurie galimai žmonėms yra daugiau, nei aktualūs, ypač, pasklidus kalboms, kaip ir buvome užsiminę.

Prieš pradedant dėstyti straipsnio turinį, norėtume pastebėti, kad karkasinių namų statyba yra tendencija, kuri ne tik, kad populiarėja šalyje žodžio formatu, tačiau taip pat ir realiais pavyzdžiais. Vis dėlto, pastarųjų namų skaičius iš tiesų auga mūsų krašte, todėl dėl esamų rezultatų galėtume tik pradžiugti – juk žmonės įgyvendina asmenines svajones. Vis dėlto, asmenys, kurie stokoja informacijos, sukluskite, kadangi šiandienos darbe atskleisime pagrindinę karkasinių namų statybos koncepciją.

Būtų galima pradėti nuo tos minties, kad karkasinių namų statyba, visų pirma, prasideda nuo pakankamai akivaizdaus proceso – pamatų liejimo. Taigi, iš pradžių yra atliekami poliniai gręžtiniai, kurie esą įkurdinami duobėse, todėl gruntas, kuris yra liejamas aplink pamatus, išlieka nesuardytas. Tiesą sakant, taikant tokią statybų technologiją, yra sutaupoma, anot kompanijos atstovų, iki penkių kartų mažiau sąnaudų, todėl mintis, kad karkasinių namų statyba galimai yra pigesnė, kaip pastebime, yra pagrįsta. Tuomet, siekiama įgyvendinti pamato vainiką, kuris yra kurdinamas iš blokelių – šie susideda iš armatūros, kuri esą užpilama betonu. Sustingus medžiagoms, dedamas putplastis – tuomet, pilamas gruntas.

Antrasis žingsnis, kalbant apie karkasinių namų statybą, esą tas, jog privalu surinkti pačią konstrukciją – kad ir kaip ten bebūtų, prieš tai privalu išsiaiškinti, ar jums reikalingas vieno, ar dviejų aukštų, namas, mat pasirinkus tinkamą išeitį esą sukalamas karkasas – tiek vidinis, tiek išorinis, užpildytas mineraline vata. Taip pat, siekiant atlikti kuo įmanoma kokybiškesnius darbus, pakankamai dažnai yra surenkama papildoma perdanga, kuri garantuoja dar tvirtesnę konstrukciją bei gerą garso izoliaciją – tiesa, mineralinė vata taip pat prisideda prie šių padarinių, tad esant poreikiui, kiekiai yra papildomi.

Karkasinių namų statyba, natūralu, jog taip pat neapseina be stogų konstrukcijos, be dangos ir papildomų priemonių, tad šis žingsnis – mūsų trečiasis. Taigi, būtų galima pastebėti, jog siekiant įgyvendinti šiuos padarinius, iš viršaus yra tempiama visiškai užsandarinta difuzinė plevelė, o ant šios kalami taškai oro tarpui. Taip pat esą kalami ir grebestai, ant kurių ir montuojama danga yra. Įkurdinus dangą, siekiama dėti papildomas skardų konstrukcijas, lankstinius, norint užbaigti stogo apdailą. Nepamirškime ir lietaus nubėgimo sistemos, kuri yra naudojama, siekiant surinkti lietui nuo dangos.
Be jokių abejonių, karkasinių namų statyba pasižymi ir itin aukštos kokybės šiltinimu – tai ketvirtasis etapas. Kaip ir buvome kalbėję apie garso izoliaciją, būtų galima pastebėti, jog mineralinė vata taip pat yra naudojama ir siekiant įkurdinti tinkamą šilumą. Taip pat yra naudojamos termo putos, jeigu norima užtikrinti kokybę maksimaliai.

Bendrovių atstovai, kurie ir teikia paslaugą karkasiniai namai: siekdami kaip tik įmanoma labiau sumažinti įkainius, kurie yra apmokami vartotojų, konsultuojasi su klientis dėl langų bei durų konstrukcijų. Kadangi šie papildomi veiksniai yra beprotiškai individualūs, natūralu, kad atsiklausimas yra būtinas, o šių įdiegimas galėtų būti laikomas penktu etapu.

Apie išorinę pastatų būklę taip pat pamiršti nereikėtų – šeštasis etapas yra fasadų įrengimas, apdailos tvarkymas. Be to, būtų galima priminti, jog šie pokyčiai taip pat yra įgyvendinami konsultuojantis su klientais, kadangi vizualinė pusė – ne mechaninė – yra kuriama atsižvelgiant į žmonių norus. Taigi, didžioji dauguma kompanijų, teikiančių paslaugą karkasinių namų statyba, išorę siūlo kurdinti, pasitelkus klinkerį, apdailos plokštes, taip pat plytas, akmenį, ar jų derinius. Tiesą sakant, esą ir daugiau priemonių, tačiau esame linkę manyti, kad individuali konsultacija tokiose situacijose labiau praverstų.

Paskutinis žingsnis, kalbant apie karkasinių namų statybą, esą vidaus apdailos darbai – kompanijų atstovai įsuka gipso kartono plokštes, glaisto sienas. Tuomet vidinė dalis yra paruošiama tapetavimui, dažymui ar kitiems norimiems padariniams – vėlgi, tai pernelyg objektyvus veiksnys, jog būtų galima konkrečiai komentuoti.

Tokie esą karkasinių namų statyba – tiesą sakant, tai yra vienas iš pigiausių būdų, norint įgyvendinti individualių namų turėjimo svajonę, ne vien tik greitai, tačiau tuo pačiu ir itin pigiai. Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje, anot kompanijų atstovų, sąnaudos, renkantis karkasinius namus, sumažėja iki penkių kartų – tokie skaičiai yra maloniai pribloškiantys. Nuoširdžiai viliamės, kad karkasinius namus pasirinksite ir jūs.

www.000webhost.com