Miegmaišiai, kurie tinka tiek žygiams, tiek kelionėms

Miegmaišiai: kainos ir jų tipai

Jeigu nusprendėte keliauti, tad jums reikės kokybiško miegmaišio, kuris būtų ne tik patogus miegoti, tačiau ir kompaktiškas jį transportuojant. Profesionalius miegmaišius galima įsigyti turistinėse parduotuvėse, kuriose tokie miegmaišiai parduodami už konkurencingas kainas. Ar Lietuvoje yra tokių specializuotų parduotuvių? Žinoma, kad yra. Lietuvoje galima įsigyti žymiausių gamintojų miegmaišius. Svarbu paminėti tai, kad galima rinktis iš didelio asortimento. Kokie yra pagrindiniai miegmaišių tipai? Miegmaišiai skirstomi į tipus, pagal jų formą, paskirtį, bei medžiagas iš kurių jie yra pagaminti. Populiariausi miegmaišiai, tai „Extreme“, „Down“, „Comfort“, bei „Mirko“. Taip pat galima rinktis specialius miegmaišius moterims ir vaikams. Kaip išsirinkti miegmaišį? Miegmaišį reikėtų rinktis, pagal kelionės tipą. Kur keliaujate? Kada planuojate kelionę į šaltus kraštus, tada reikalingas miegmaišis, kuris būtų pritaikytas šaltai temperatūrai. Taip pat miegmaišiai gali būti praleidžiantys drėgmę arba nepraleidžiantys. Priklausomai nuo oro sąlygų, rinkitės tinkamą miegmaišį. Kiek kainuoja miegmaišiai? Miegmaišių kainos labai priklauso nuo jų tipo, formos, audinių iš kurių jie yra pagaminti.

Ekspertas dalinasi patirtimi

Profesionalus keliautojas pataria, visada rinktis miegmaišį, kuris individualiai tiktų jūsų kūnui. Nerekomenduojama vienodų miegmaišių moterims, vaikams ir vyrams. Kiekvienas žmogus turi skirtingus miego įpročius, tad pagal tai reikėtų rinktis ir miegmaišį. Aišku, taip pat labai svarbus aspektas, kur keliausite. Jeigu planuojate kelionę į šiltus kraštus ir keliausite pėsčiomis, tada reikalingas plonesnio audinio miegmaišis. Ir atvirkščiai, kada ruošiatės ekstremaliai kelionei į kalnus, tada reikalingas miegmaišis, kuris būtų pritaikytas šaltam klimatui. Koks gamintojas geriausiais? Egzistuoja, tikrai daug miegmaišius gaminančių kompanijų, kurios siūlo didelį miegmaišių asortimentą. Aišku, vienos siūlo brangesnius, kitos pigesnius miegmaišius, tačiau specialistai rekomenduoja rinktis tuos miegmaišius, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Miegmaišiai už geras kainas

Miegmaišis gali kainuoti ir daug, ir mažai. Viskas priklausys nuo jo gamintojo, modelio ir miegmaišio tipo. Kokia miegmaišio kaina yra gera? Nėra universalios geros kainos, tačiau profesionalūs miegmaišiai ne visada kainuoja itin brangiai. Miegmaišių kainos prasideda nuo 30 Eur. Kaip jau ne kartą rašėme, miegmaišio kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tad pirkdami orientuokitės į tai, kokiomis sąlygomis miegmaišis bus naudojamas. Koks audinys tinkamiausias? Miegmaišiai gaminami iš medžiagų, kurios yra pritaikytos įvairioms gamtos sąlygoms. Priklausomai nuo miegmaišio tipo, audinys gali būti storesnis arba plonesnis. Kai kurie miegmaišiai, turi specialius paminkštinimus, skirtus kaklo sričiai. Ar reikalingas neperšlampantis miegmaišis? Kaip jau minėjome, jeigu keliaujate į tuos kraštus, kur itin retai lyja ar planuojate miegoti palapinėje ar stovyklavietės namelyje, tada nereikalingas neperšlampantis miegmaišio sluoksnis. Tačiau, kad keliaujate ten, kur oro sąlygos yra prastesnės, reikalingas miegmaišis, kuris būtų tam pritaikytas.

www.000webhost.com