Siuntų pristatymo tarnyba – operatyvus ir saugus pristatymas

Jeigu svarbi, vertinga siunta ar krovinys turi pasiekti gavėją kuo greičiau – siuntų pristatymo tarnyba operatyviai pasirūpins saugiu ir patogiu siuntos pristatymu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Pasirinkite siuntinio tipą, kryptį, paėmimo vietą ir užsakykite paslaugą vos per kelias akimirkas – unikali skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad greitai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus. Patyrę kurjeriai užtikrina spartų skubių siuntų pristatymą nuo durų iki durų. Naudodamiesi skaičiuokle galite ne tik lengvai išsirinkti profesionalias paslaugas, bet ir sutaupyti laiko bei pinigų. Siuntų tarnyba užtikrina geresnes nei rinkos tarptautinio ir vietinio siuntų pristatymo kainas, kurios dažnam verslui ar privatiems asmenims nėra prieinamos.

Skubių siuntų, kaip ir standartinį pristatymo laiką garantuojančių paslaugų, kaina priklauso nuo siuntos ar krovinio svorio, tūrio ir maršruto. Tačiau šiuo atveju prioritetas teikiamas pristatymo trukmei. Skubios siuntos pervežimo kaina yra aukštesnė nei standartinės trukmės pristatymo. Naudodamiesi funkcionalia skaičiuokle galite palyginti skirtingų kurjerių express ir economy paslaugų pasiūlymus bei išsirinkti tinkamiausią jums.

Jei pageidaujate skubaus siuntos pristatymo, skaičiuoklėje pasirinkite pakuotės tipą, suveskite kitus duomenis, maršrutą. Sistema akimirksniu įvertina informaciją ir pateikia kelis patikimų vežėjų pasiūlymus. Funkcionali, lengvai valdoma sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų asmeninės bei įmonės skubios siuntos pristatymu Lietuvoje ar kitame pasaulio kampelyje.

Jums nereikia vargti laukiant eilėse su siuntomis rankose ar ieškant geriausio kainos pasiūlymo, ir netgi vežti siuntos atiduoti į pasirinktą punktą. Nes viskas yra vienoje vietoje: skirtingi pasiūlymai, iš kurių reikia tik pasirinkti, užsakymo pateikimas užtrunka vos keletą minučių, o kurjeris atvyksta siuntos paimti. Laiko taupyklę papildys ir patogi užsakymų kopijavimo funkcija. Sutaupytą laiką galėsite skirti kitiems Jums ar Jūsų verslui svarbiems darbams.

www.000webhost.com