Namų projektai ir specialistų patarimai

Namo projektas yra viena svarbi detalė, kada nusprendžiate statytis savo nuosavą būstą. Juk nuo projekto priklauso kaip namas atrodys ir kiek jis kainuos? Viename iš straipsnių esame rašėme, kad populiariausi yra 80 m2 ir 120 m2 namai, tačiau kartais klientai nori visiškai kitokio produkto. Norisi namų, kurie būtų sukurti išskirtinai jums, todėl tie, kad pirmą kartą galvoja apie tokių namų pirkimą, turėtų išsiaiškinti, kiek realiai toks namas gali kainuoti. Juk galite rinktis. Daugelis architektų siūlo jau iš anksto paruoštus namo projektus. Jie kainuoja pigiau. Taip pat galima iškarto sužinoti, kiek toks namas kainuos. Aišku, kad svarbu gerai nuspręsti, kokio dydžio namo norite? Ar reikalingas garažas, pavėsine ir t.t. Specialistai rekomenduoja kreiptis į namų projektus kuriančias įmones ar į statybos kompanijas, kurios taip pat turi savo architektų komandas ir konsultuotis dėl namo projekto pasirinkimo.

Rąstiniai namai, mediniai namai, bei karkasiniai namai

Didelis pasirinkimas, kai kuriais atvejais nėra pliusas. Jeigu planuojate nuosavo namo statybas, tada pamatysite, kad galite rinktis iš didelio kiekio skirtingų namų projektų. Kartais susiduriama su sunkumais, nes norimą namo projektą, ne visos įmonės gali pastatyti. Sudėtingi, individualūs namai, reikalauja ir didelės specialistų patirties, tad jeigu išsirinkote sudėtingą namo projektą, tad teiraukitės architektų, dėl statybos kompanijos pasirinkimo. Kai kurie specialistai bendradarbiauja su ilgus metus dirbančiais statybininkais, tad gali realiai pasiūlyti pilną paslaugų spektrą. Tokiu būdų jus nusiperkate ir namo projektą ir visas jo statybos paslaugas.

Sodo nameliai ir kodėl rinktis EVEX.lt?

Kalbant apie sodo namelius, reikėtų žinoti keletą aspektų, pagal, kuriuos geriausia juos rinktis. Šiuo atveju jeigu sodo namelis yra nedidelis, galite sau leisti brangesnes apdailos medžiagas ir atvirkščiai, kada jo bendras plotas yra kiek didesnis už vidutinį, tad geriau pasirūpinti tvirta namelio konstrukcija ir kažkiek sutaupyti ant apdailos medžiagų. Kaip jau supratote EVEX.lt užsiima įvairių namų statyba, tad savo klientams gali pasiūlyti itin didelį pasirinkimą. Ilgametė patirtis ir specialistų rekomendacijos, duoda papildomų pliusų klientams. Juk visuomet geriau dirbti su ta įmone, kuri turi didelę patirtį ir vienija specialistų komandą. Šiuo atveju, renkantis tiek rąstinius, medinius namus ar užsisakant sodo namelio statybą, jus žinote, kad visi darbai bus atlikti profesionaliai ir kiekvienas objektas atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus.

Daugiau informacijos: http://evex.lt