Ar reikalingas dėklas?

Jeigu perkate mačetę, tada įsigykite ir dėklą. Taip, bus patogiau nešioti mačetę. Dėklas yra dažniausiai gaminamas iš brezentinės medžiagos. Kiek gali kainuoti mačetės dėklas? Jis kainuoja vos 3 Eur. Rekomenduojame, kiekvienas keliautojui.

Mačetės ir žygių eksperto rekomendacijos keliaujantiems

Daugelis užduoda klausimą, kam gi skirtos mačetės. Taigi, mačetės gali būti naudojamos krūmų, smulkių šakų kirtimui. Jų priekinė dalis yra sunkesnė, tad tai itin naudingas įrankis profesionaliems keliautojas. Aišku, mačetės reikalingos tiems, kas keliauja tokiomis vietomis, kur yra daug krūmų ir toks įrankis gali būti naudojamas krūmynų kirtimui. Primename, kad prieš pirkdami mačetę, konsultuokitės su specialistais. Jie galės patarti kokį modelį geriausia pirkti. Norite įsigyti mačetę? Didelis produkcijos pasirinkimas šioje internetinėje svetainėje: http://peiliai.lt/Macetes/

Mačetės ir jų gamintojai

Šiuo metu rinkoje yra keletas pagrindinių gamintojų, kurie siūlo didelį kokybiškų mačečių pasirinkimą. Taigi, trumpai apie mačečių gamintojus.

SOG – kompanija, kuri siūlo itin didelį, kokybiškų produktų pasirinkimą. Amerikietiška kompanija, kuri dėl savo kokybiškos produkcijos yra garsi visame pasaulyje. Ši įmonė gamina įvairias prekes turistams ir keliautojams. Prekių asortimente rasite peilius, kirtiklius, mačetes.

CRKT – Dar vienas gamintojas iš JAV. Kompanija garsėja išradimais, todėl vertinama dėl inovatyvių gaminių. Dideliame produkcijos asortimente taip pat rasite peilius, mačetes, kirtiklius ir kitą keliautojams skirtą produkciją.

COLD STEEL – Išskirtinė kompanija, kuri plačiai žinoma visame pasaulyje. Įmonės vardą garsina profesionaliai gaminami peiliai, kirtikliai, mačetės.“COLD STEEL“ išsiskiria iš kitų gamintojų, nes kiekvienais metais rinkai pateikia inovatyvius sprendimus.

KA-BAR – Ko gero tai viena seniausių kompanijų, kuri gamina itin aukštos kokybės produkciją. Tvirti, kokybiški ir patogūs peiliai, mačetės. Produkcija išsiskiria savo ergonomiškumu, todėl visame pasaulyje gerai žinoma, tarp kariškių, medžiotojų ir keliautojų.

Kiek kainuoja profesionalios mačetės?

Šių produktų kaina labai priklauso nuo modelio, gamintojo ir kitų svarbių parametrų. Šiandien, rinkoje galima rasti didelį tokių prekių pasirinkimą, todėl kiekvienas norintis įsigyti ras sau tinkantį produktą. Mačečių kainos prasideda nuo 40 Eur ir didėja iki 200 Eur. Jeigu mačetė gaminama iš itin tvirto metalo ir yra skirta profesionaliam naudojimui, jos kaina bus didesnė. Turistinėmis prekėmis prekiaujančios įmonės, siūlo didelį tokių produktų pasirinkimą. Lietuvoje galima jas įsigyti tiek standartinėse parduotuvėse, tiek elektroninėse parduotuvėse. Kaip jau ne kartą minėjome, prieš pirkdami visada konsultuokitės su specialistais.