Originalios suknelės

Daugeliui merginų bei moterų suknelės yra pats gražiausias, patogiausias bei mėgstamiausias drabužis. Ir tikrai, kiekviena dailiosios lyties atstovė turi bent po vieną ar kelias mylimiausias sukneles, be kurių jau nebeįsivaizduoja savo įvaizdžio. Tačiau, ką daryti, kad mylimas drabužis tarnautų kuo ilgiau? Šiandien ir atsakysime į klausimą, kaip elgtis, kad mylimiausios originalios suknelės jus džiugintų labai ilgai.

Lankstymui – ne

Kiekvieną drabužį galite arba tiesiog sulankstyti, arba pagaminti ant pakabos. Vis dėlto, jei norite, kad jūsų mylima suknelė tarnautų kuo ilgiau, tokiu atveju vertėtų rinktis antrą variantą. Kabėdamos suknelės ilgiau išlaikys puikią pirminę formą ir lėčiau dėvėsis.

Būkite atidžios formuodamos lagamino turinį

Suknelės tikrai yra vienas iš tų drabužių, kuris puikiai tinka kelionėms – ir poilsinėms, ir pažintinėms, ir dalykinėms. Vis dėlto, jei norite, kad jūsų mėgstama suknelė tarnautų kuo ilgiau, būkite ypač atidžios formuodamos lagamino turinį. Drabužių kuo mažiau lankstykite ir patalpinkite į apsauginį maišelį, kad būtų išvengta sąlyčio su kitais lagamine esančiais daiktais. Dar daugiau, patartina su savimi turėti ir rankinį lygintuvą ar pūkų surinktuvą – tai padės išlaikyti suknelės švarą bet kokiomis sąlygomis.

Iš ko pagaminta suknelė?

Ypač svarbu atsižvelgti ir į tai, iš ko yra pagamintos jūsų mėgstamiausios suknelės. Atminkite, kad kiekviena medžiaga turi savų ypatybių, tad gali prireikti skirtingų skalbimo ar valymo sąlygų bei priemonių. Taigi, pasidomėkite, kaip tinkamai prižiūrėti medžiagą, iš kurios yra pagaminta jūsų mėgstamiausia suknelė.

Dėmės šalinamos iš karto

Kad ir kaip mėgtume ar mylėtume savo drabužius, dėmių kartais nepasiseka išvengti. Jei jau taip nutiko, kad jūsų mėgstamiausia suknelė buvo ištepta, dėmę turėtumėte pašalinti kuo greičiau. Priešingu atveju, ji įsisenės ir pašalinti bus sunkiau; pašalinimui teks naudoti agresyvesnės skalbimo priemones, o taip gali pakenkti drabužio audinio.

Šie paprasti patarimai padės užtikrinti ilgesnį suknelių tarnavimo laiką. Sakoma, kad patinkanti suknelė daro stebuklus, ir bet kokią dieną paverčia kur kas geresne. Tad puoškitės ir atsakingai rūpinkitės savo mėgstamiausios suknelėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *