Vertimų biuras

Kuomet kalbama apie verslo įmones, labai dažnai galima išgirsti sakant, kad labai svarbus augimas – neva kiekviena įmonė turėti siekti kuo didesnių tikslų, tobulėti, keistis ir pan. Tačiau retai susimąstoma apie tai, kokiais veiksniai tą augimą būtų galima išmatuoti. Vis tik kokybiškiausiai augimą vertinti galima tuomet, kai atsižvelgiama į konkrečią veiklos kryptį. Taigi, šį kartą aptarsime, kokiais būdais galima išmatuoti vertimų biurų augimą.

Siūlomų vertimų kalbų kombinacijos

Vargu, ar augančiu gali būti pavadintas tas vertimus biuras, kuris jau dešimt metų teikia vertimus vos keliomis kombinacijos. Taigi, augantis jų skaičius yra vienas rodiklių augimui išmatuoti. Belieka tik pridurti, kad mūsų šalyje jau yra nemažai vertimų biurų, kurie, vos tik pradėję savo veiklą, siūlė vertimus vos 4 – 5 kombinacijomis, tuo tarpu šiandien gali pasiūlyti vertimus keliolikos ar net kelių dešimčių kombinacijomis.

Papildomų paslaugų teikimas

Dar vienas būdas pamatuoti, ar konkretus vertimų biuras auga, yra papildomos paslaugos.   Nors pagrindinė veikla vertimų biure yra vertimai įvairiomis kombinacijos, sprendimas teikti papildomas paslaugas (redagavimą, maketavimą, kompiuterinės leidybos sprendimus ir kt.) yra labai sveikintas, nes ne tik rodo vertimų biuro progresą, bet ir sudaro galimybę taupyti laiką klientams, išvengti nepatogumų.

Darbuotojų tobulėjimas

Vertimų biuruose dirbantys specialistai tikrai turi galimybę tobulinti savo žinias bei gebėjimus – kiekvienais metais yra organizuojami dešimtys įvairių mokymų, skirtų vertėjams. Taigi, dar vienas būdas stebėti, kaip auga vertimų biurų, yra mokymų, kuriuose sudalyvavo jo darbuotojai, skaičius.

Besikeičianti fizinė erdvė

Vis tik verta pastebėti, kad siekiant augimo, tobulėti turėtų ne tik darbuotojai, bet ir fizinė erdvė, kurioje ir vyksta darbo procesai. Augimo siekiantys vertimų biuras kiekvienais metais turėtų atlikti tam tikrus pokyčius, kurie erdvei suteiktų jaukumo, grožio, funkcionalumo, o darbuotojams bei svečiams užtikrinti maksimalų patogumą.

Nuolat augantis patenkintų klientų skaičius bei pelnas

Na, ir, žinoma, negalima pamiršti ir dar dviejų svarbių rodiklių, kurie taip pat rodo, kad vertimų biuras eina teisinga, augimą rodančia kryptimi. Tai – augantis patenkintų klientų skaičius bei pelnas.

paroles.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *